Hakkımızda

20 yıllık sektör tecrübemizin hayat verdiği şirketimiz, bir Kurumsal Şirket olmanın verdiği samimiyet ve tecrübenin getirdiği profesyonellik ile geniş bir iş alanında hizmet vermektedir. İşinin uzmanı olan ekibimiz ile alüminyum korkuluk, alüminyum doğrama, PVC doğrama ve cam balkon kaplama alanlarında müşteri memnuniyeti temelli bir hizmet sunmaktayız. Alüminyum korkulukların bir güvenlik önlemi olarak olmazsa olmaz oluşunun yanında sunduğumuz tasarım seçenekleri ile size dekorasyon hizmeti de veriyoruz. Alüminyum korkuluklar, balkonlarda tercih edilen modeller, havuzlar için uygun görülen korkuluk türleri, merdivenler için çok modern  uygulamalar  ve de çatı  teraslarda önerdiğimiz modeller olmak üzere, alüminyum korkuluk denildiğinde size geniş bir kapsamda hizmet sunabiliyoruz.

Dükkân vitrinleri ve de kapıları gibi özel alanlarda ise alüminyum doğrama tecrübemiz ve hizmet kapasitemiz ile yanınızdayız. Bunun yanında evlerinizde sıklıkla tercih ettiğiniz PVC doğrama işleri bizden sorulur. Uzmanlık alanlarımızdan biri olan PVC doğramada, size geniş bir çeşitlilik sunabiliriz. Tüm bunların yanında, ana iş kollarımızdan biri olan cam balkon sistemlerini de unutmamak gerek. Balkon ve teras ya da kış bahçesi gibi özel alanlarınızda, cam balkon sistemi olarak ifade edilen özel sistemleri temin edebilir, size özel bir hizmet sunabiliriz. Ölçünüze ve de tasarım isteklerinize uygun bir şekilde yapacağımız cam balkon kaplama işlerinde diğer iş alanlarımızda da olduğu gibi, kaliteyi size en hızlı şekilde sunmayı amaçlarız.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Her işimizde isteklerinizi ön planda tutarak, size en güvenli ve en sağlıklı sonuç verecek olanı öneririz. Yapılan işten mutluluk duymanız, bizim en büyük motivasyonumuz olacaktır. Bununla birlikte, sorunsuz bir süreç tesis etmek isteriz ve mümkün olan en kısa süre içerisinde işlerinizi tamamlamak isteriz. Çoğu zaman hava koşulları gibi zorunluluklar sebebi ile aciliyet söz konusu olacaktır. Bu durumun farkında olarak, size en iyi hizmeti en kısa sürede getirmek bizim için bir görevdir. Yaşam alanlarınızda güvenliğiniz ve mutluluğunuz için küçük dokunuşlarda bulunmak bizim işimiz ve yaşamınıza değer katabilmek de bizim için büyük mutluluk. Kalite, memnuniyet ve iyi iletişim için doğru yerdesiniz.

Alüminyum Küpeşte Korkuluk Fiyatlarının Net Bir Fiyatı Olmaz. İşin Ürün Tasarımı ,Ürün Kalınlıgı ve Uygulama Merkezi Olmak Üzere Detayları Vardır.Her Bir Ürün  Modelin Farklı Fiyatları Olur.Güncel En İyi Fiyatı İletişim Kurarak Alınız.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bize ulaşıp sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız, sorularınız ve size yardım etmemiz için bizi hemen arayın

Consulting WP really helped us achieve our financial goals. The slick presentation along with fantastic readability ensures that our financial standing is stable.

placeholder
Amanda Seyfried
Sales & Marketing, Alien Ltd.

Teklif almak için hemen tıklayın >